Topdrukte op de Oranjebraderie
Geplaatst op: 30-04-2019KOLLUM – Op Koningsdag was er in het centrum van Kollum traditioneel de Oranjebraderie. Tussen de buien door was er heerlijk te vertoeven op de Oranjebraderie. Deze braderie trekt ieder jaar weer veel bezoekers. Naast de braderie is er dit jaar ook op Koningsdag de kinderbraderie met de vrijmarkt. De kinderbraderie met vrijmarkt is op de Regnerus Meinardystraat en de Eskesstraat.
Hier hoeft men van tevoren niet voor in te schrijven. Een ieder is vrij om in deze straten een plekje te zoeken en daar hun gebruikte spulletjes aan de man te brengen.

© Foto: Sake Beerstra / rtvnof.nl

AGENDA
Vrijdag 14 Februari
Valentijns BingoOp vrijdag 14 februari 2025 (ja, Valentijnsdag!) organiseert het Oranje Comité Kollum een gezellige BINGO-dag in theaterzaal de Colle. ’s Middags is er een speciale Kinderbingo voor onze jonge vrienden, en ’s avonds een bruisende bingo voor de volwassenen met fantastische prijzen.
Over ons
HIM staat voor Handel Industrie en Middenstand en is een ondernemersvereniging waar diverse winkels en bedrijven uit Kollum e.o. bij aangesloten zijn. De HIM is er door ondernemers, voor ondernemers.
Contactgegevens
HIM Kollum
Postbus 120
9290 AC Kollum
E-mail: info@himkollum.nl
Website: www.beleefkollum.nl
Facebook: www.facebook.com/beleefkollum