St. Kollum Promotie
Over ons:
Wij, dat zijn Annet Kazimier, Lammert Schotanus en Erie Dam , vormen met zijn drieën de Stichting Kollum Promotie. We wonen alle drie al jaren in Kollum en zien het mooie van Kollum in zijn historie (veel monumenten), mooie waterpartijen en een karakteristiek centrum. Wij willen ons steentje bijdragen om Kollum goed op de kaart te zetten en dan vooral met activiteiten die uniek zijn voor ons dorp (met een klein stedelijk karakter).
We doen dit door allerlei activiteiten te initiëren en te promoten. We hopen dat toeristen maar ook de Kollumers zelf enthousiast worden van hetgeen wij organiseren. Op deze website kunt u lezen wat er zoal gebeurt of staat te gebeuren in Kollum.

AGENDA
Zaterdag 24 Januari
Dikkie Dik en de taart (2 t/m 6 jaar)Dikkie Dik en de taart: een kleine, sfeervolle muziekvoorstelling voor peuters, kleuters en hun ouders. Het publiek wordt actief betrokken bij de voorstelling. Er mag volop gezongen en geroepen worden bij nieuwe originele liedjes over Dikkie Dik. Het verhaal wordt opgebouwd rond een levensgroot boek met originele Dikkie Dik-tekeningen van Jet Boeke.
Over ons
HIM staat voor Handel Industrie en Middenstand en is een ondernemersvereniging waar diverse winkels en bedrijven uit Kollum e.o. bij aangesloten zijn. De HIM is er door ondernemers, voor ondernemers.
Contactgegevens
HIM Kollum
Postbus 120
9290 AC Kollum
E-mail: info@himkollum.nl
Website: www.beleefkollum.nl
Facebook: www.facebook.com/beleefkollum

















































