Intocht Sinterklaas ongekend druk bezocht
Geplaatst op: 19-11-2018KOLLUM – Sinterklaas en z’n Pieten zijn zaterdag 17 november om 13.30 uur aangekomen in Kollum. De pakjesboot is dit jaar aangemeerd bij de Driepuntsbrug achter MeckamaState. Burgemeester Bilker hete de Sint en een groot aantal zwarte Pieten van harte welkom. Dit alles met muzikale medewerking van Chr. Brassband “Wilhelmina”. Mede dankzij het mooie weer werd de intocht ongekend druk bezocht.
Aansluitend ging de Sint in optocht naar de Voorstraat. Daar vonden elf activiteiten plaats, met als thema de Elfstedentocht. Alle kinderen kregen een stempelkaart en konden deze laten stempelen bij de verschillende activiteiten. De volle stempelkaart kon bij de finish worden ingeruild voor een mooi cadeau. De activiteiten werden verzorgd door een groot aantal sportverenigingen uit Kollum, met hulp van de “Fryske Elfsteden Pieten”.
Tot ongeveer 15.00 uur was er een groot feest in het centrum met verschillende spelletjes, knutselen, disco, en op de foto met Sint en Piet.

© Foto: Sijmen Zandberg
AGENDA
Zondag 11 Oktober
Veelbelovend talent in de Maartenskerk te KollumOp zondagmiddag 11 oktober wordt in de Maartenskerk het eerste concert van het nieuwe seizoen van de reeks Maartenskerkconcerten gehouden. Twee veelbelovende musici van het Prins Claus Conservatorium uit Groningen geven daartoe de aftrap. Het zijn Sterre Hond en Firiël Werners op piano en fluit.
Over ons
HIM staat voor Handel Industrie en Middenstand en is een ondernemersvereniging waar diverse winkels en bedrijven uit Kollum e.o. bij aangesloten zijn. De HIM is er door ondernemers, voor ondernemers.
Contactgegevens
HIM Kollum
Postbus 120
9290 AC Kollum
E-mail: info@himkollum.nl
Website: www.beleefkollum.nl
Facebook: www.facebook.com/beleefkollum













































