Intocht Sinterklaas ongekend druk bezocht
Geplaatst op: 19-11-2018KOLLUM – Sinterklaas en z’n Pieten zijn zaterdag 17 november om 13.30 uur aangekomen in Kollum. De pakjesboot is dit jaar aangemeerd bij de Driepuntsbrug achter MeckamaState. Burgemeester Bilker hete de Sint en een groot aantal zwarte Pieten van harte welkom. Dit alles met muzikale medewerking van Chr. Brassband “Wilhelmina”. Mede dankzij het mooie weer werd de intocht ongekend druk bezocht.
Aansluitend ging de Sint in optocht naar de Voorstraat. Daar vonden elf activiteiten plaats, met als thema de Elfstedentocht. Alle kinderen kregen een stempelkaart en konden deze laten stempelen bij de verschillende activiteiten. De volle stempelkaart kon bij de finish worden ingeruild voor een mooi cadeau. De activiteiten werden verzorgd door een groot aantal sportverenigingen uit Kollum, met hulp van de “Fryske Elfsteden Pieten”.
Tot ongeveer 15.00 uur was er een groot feest in het centrum met verschillende spelletjes, knutselen, disco, en op de foto met Sint en Piet.

© Foto: Sijmen Zandberg

AGENDA
Vrijdag 11 Juli
Open Avond ElzenhiemZorgboerderij Elzenhiem organiseert op 11 juli een open avond. Iedereen is welkom om een kijkje te komen nemen op de boerderij. U kunt de dieren bekijken en rondlopen op de voedseltuin.
Over ons
HIM staat voor Handel Industrie en Middenstand en is een ondernemersvereniging waar diverse winkels en bedrijven uit Kollum e.o. bij aangesloten zijn. De HIM is er door ondernemers, voor ondernemers.
Contactgegevens
HIM Kollum
Postbus 120
9290 AC Kollum
E-mail: info@himkollum.nl
Website: www.beleefkollum.nl
Facebook: www.facebook.com/beleefkollum