Bouwgroep Dijkstra Draisma gaat het Kindcentrum Kollum realiseren
Geplaatst op: 15-10-2018KOLLUM – Bouwgroep Dijkstra Draisma gaat het Kindcentrum Kollum realiseren. Na een aanbesteding was Dijkstra Draisma de bouw al voorlopig gegund. Er zijn geen bezwaren ingediend. Daarom kan de bouw nu definitief gegund worden. De bouw start medio 2019 en het Kindcentrum is naar verwachting in de zomer van 2020 klaar.

© Foto: Gemeente Kollumerland C.A.

AGENDA
Woensdag 30 April
Lezing: “Gerben Feitsma” de NSB burgemeesterHoe was het voor een NSB er om burgemeester in oorlogstijd te zijn? Op 1 september 1941 kreeg de gemeente Kollumerland een nationaal socialist als burgemeester in de persoon van Gerben Feitsma, een herenboer, die eerder raadslid in dezelfde gemeente was geweest voor een andere partij.
Over ons
HIM staat voor Handel Industrie en Middenstand en is een ondernemersvereniging waar diverse winkels en bedrijven uit Kollum e.o. bij aangesloten zijn. De HIM is er door ondernemers, voor ondernemers.
Contactgegevens
HIM Kollum
Postbus 120
9290 AC Kollum
E-mail: info@himkollum.nl
Website: www.beleefkollum.nl
Facebook: www.facebook.com/beleefkollum