Rondvaart Kollum
Ook dit jaar wordt er in de maanden juni, juli en augustus 2 keer per week (op dinsdag- en donderdagmiddag) gevaren met de rondvaartboot Wilhelmina. We varen rondom en door Kollum. Een gids aan boord zal u meer vertellen over de rijke geschiedenis van Kollum. Ook het Kollumer Oproer uit 1797 komt aan bod.
We varen alleen wanneer er minimaal 8 gasten zijn aangemeld. Tevens is er (in verband met de vergunning) een maximum van 12 gasten. De tocht duurt ca 1 uur (fluisterstil, elektrisch).
De vertrekplaats is op het stukje weiland bij de Hessebrug (Oostkant van Kollum) en de vertrektijd is telkens om 16.00 uur. U dient om 15.45 uur aanwezig te zijn.
De kosten bedragen voor volwassenen € 5,- en voor kinderen < 12 jaar € 2,50 pp.
Contant (gepast!) te voldoen aan de schipper.
Reserveren kan uiterlijk tot 18.00 uur voor de vaardag, hiervoor vult u het onderstaand formulier in:
Vertrekplaats (Google maps)



AGENDA
Vrijdag 29 Mei
Buurt- en BedrijvenvolleybaltoernooiOp vrijdag 29 mei 2026 tovert volleybalvereniging Triumphera de Van der Bij-hal in Kollum weer om tot dé volleybalarena van de regio. Die avond staat de nieuwe editie van het altijd gezellige Buurt- en Bedrijvenvolleybaltoernooi op het programma.
Over ons
HIM staat voor Handel Industrie en Middenstand en is een ondernemersvereniging waar diverse winkels en bedrijven uit Kollum e.o. bij aangesloten zijn. De HIM is er door ondernemers, voor ondernemers.
Contactgegevens
HIM Kollum
Postbus 120
9290 AC Kollum
E-mail: info@himkollum.nl
Website: www.beleefkollum.nl
Facebook: www.facebook.com/beleefkollum












































