Topmuzikanten in de sporthal in Kollum
Geplaatst op: 21-04-2019KOLLUM – Zaterdagavond 20 april was er een prachtig optreden met Stageline en Rintje Kas in de sporthal in Kollum. Stageline bestaat uit 5 zeer gedreven en ervaren topmuzikanten en dito geluids- en lichttechnici die weten hoe je een feest moet (op) bouwen.
Stageline wil het hele publiek, dus iedereen, zien gaan ’als een malle’! Afgewisseld met Troubatainer Rintje Kas werd deze avond er weer 1 om nooit te vergeten!De klassiekers, rock, top 40, ballads, uit-je-plaat nummers, van intiem via stadion-rock naar Hollandse meezingers tot dance. Stageline speelde ze allemaal. Van Black Eyed Peas en Nicki Minay via Hazes naar Queen, Meeuwis tot Snoop Dogg en via AC/DC door naar Nineties Happy-Hardcore, en dit is nog maar een kleine greep uit het grote knalrepertoire.
Stageline weet bovendien ook de laatste hits altijd naadloos in te passen in haar brede repertoire, en altijd op een verrassende manier. Interactie met het publiek staat bij deze band altijd hoog in het vaandel.

© Foto: Sake Beerstra / rtvnof.nl

AGENDA
Woensdag 30 April
Lezing: “Gerben Feitsma” de NSB burgemeesterHoe was het voor een NSB er om burgemeester in oorlogstijd te zijn? Op 1 september 1941 kreeg de gemeente Kollumerland een nationaal socialist als burgemeester in de persoon van Gerben Feitsma, een herenboer, die eerder raadslid in dezelfde gemeente was geweest voor een andere partij.
Over ons
HIM staat voor Handel Industrie en Middenstand en is een ondernemersvereniging waar diverse winkels en bedrijven uit Kollum e.o. bij aangesloten zijn. De HIM is er door ondernemers, voor ondernemers.
Contactgegevens
HIM Kollum
Postbus 120
9290 AC Kollum
E-mail: info@himkollum.nl
Website: www.beleefkollum.nl
Facebook: www.facebook.com/beleefkollum