Feestelijke opening bakkerij van der Bijl

Terug naar homepagina

Feestelijke opening bakkerij van der Bijl

Geplaatst op: 10-11-2017

KOLLUM – Na maanden verbouwing werd de bakkerij van A. J. van der Bijl vrijdag 10 november feestelijk geopend. De winkel die tweemaal groter is geworden omdat het pand er naast bij betrokken is.

De bestaande winkel panden zijn geheel gestript in op nieuw op gebouwd. De oude details aan de buitenkant zijn weer prachtig gerestaureerd zoals de stenen muur en de oude voordeur, het gehele aan zien is weer terug.

Tijden de opening werd live gebakken in de winkel ook kon men zien wat er in het chocolaterie gebeurt. In de ochtend stond het ontbijt klaar. Tijdens de lunch was er de gehele dag verse koffie of thee. Twee dagen lang word dit gevierd met scherpe aanbiedingen. Dus kom langs, proef, beleef en laat je verassen!

© Foto’s: Sake Beerstra / rtvnof.nl

AGENDA

Hoe was het voor een NSB er om burgemeester in oorlogstijd te zijn? Op 1 september 1941 kreeg de gemeente Kollumerland een nationaal socialist als burgemeester in de persoon van Gerben Feitsma, een herenboer, die eerder raadslid in dezelfde gemeente was geweest voor een andere partij.

© Foto: Wieger Holwerda

Over ons

HIM staat voor Handel Industrie en Middenstand en is een ondernemersvereniging waar diverse winkels en bedrijven uit Kollum e.o.  bij aangesloten zijn. De HIM is er door ondernemers, voor ondernemers.

Laatste tweets

@beleefkollum | Volg ons nu!

Er zijn momenteel geen recente tweets.

Contactgegevens

HIM Kollum
Postbus 120
9290 AC Kollum

E-mail: info@himkollum.nl
Website: www.beleefkollum.nl
Facebook: www.facebook.com/beleefkollum

Copyright © 2025 HIM / Beleef Kollum - Realisatie: Nextstep Design, Kollum