Reconstructie Eyso de Wendtstraat Kollum
Geplaatst op: 02-09-2017KOLLUM – In de periode van maandag 28 augustus t/m 1 december 2017 gaan de werkzaamheden verder aan de Eyso de Wendtstraat te Kollum. Het gaat om het gedeelte vanaf het Rechthuisplein tot en met de kruising met de Joh. Bogermanstraat.
Werkzaamheden
De werkzaamheden bestaan uit rioleringswerkzaamheden en het aanbrengen van nieuwe verhardingen. Voor de rioleringswerkzaamheden is het nodig om de kruising Eyso de Wenstraat /Joh. Bogermanstraat / G. Japixstraat een week af te sluiten. Genoemde kruising wordt gestremd vanaf 28 augustus t/m 1 september.
Stremming en omleiding
Om de werkzaamheden goed en veilig te laten verlopen wordt het genoemde gedeelte voor alle doorgaand verkeer afgesloten. Het verkeer wordt dan via andere wegen omgeleid. Dit wordt met borden aangegeven.
Geprobeerd wordt de overlast tot een minimum te beperken. Afhankelijk van de voortgang van de werkzaamheden wordt de stremming en de bijbehorende omleidingsroute zoveel eerder als mogelijk en zoveel later als nodig opgeheven.

© Foto: Sake Beerstra / rtvnof.nl

AGENDA
Woensdag 30 April
Lezing: “Gerben Feitsma” de NSB burgemeesterHoe was het voor een NSB er om burgemeester in oorlogstijd te zijn? Op 1 september 1941 kreeg de gemeente Kollumerland een nationaal socialist als burgemeester in de persoon van Gerben Feitsma, een herenboer, die eerder raadslid in dezelfde gemeente was geweest voor een andere partij.
Over ons
HIM staat voor Handel Industrie en Middenstand en is een ondernemersvereniging waar diverse winkels en bedrijven uit Kollum e.o. bij aangesloten zijn. De HIM is er door ondernemers, voor ondernemers.
Contactgegevens
HIM Kollum
Postbus 120
9290 AC Kollum
E-mail: info@himkollum.nl
Website: www.beleefkollum.nl
Facebook: www.facebook.com/beleefkollum